Technika dentystyczna, uzupełnienia protetyczne
Kontakt: +48 509 790 680, +48 601 477 449, +48 603 059 565

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie techniki dentystycznej. Specjalizujemy się w uzupełnieniach ceramicznych charakteryzujących się znakomitą estetyką z maksymalnym naciskiem na odwzorowanie naturalnego wyglądu zęba. Efekty jakie uzyskujemy oparte są o 15 lat pracy z materiałem ceramicznym. Doskonała znajomość anatomi zęba pozwala nam również na uzyskiwanie podobnych efektów w zakresie prac kompozytowych. Struktury metalowe (szkielety, podbudowy pod licowanie) wykonujemy z ogromną precyzją, dzięki korzystaniu z mikroskopów dentystycznych oraz wykonywaniu modeli kontrolnych w przypadku każdej pracy. Wspólprace ze stomatologiem budujemy poprzez przyjazną, ale i profesjonalną komunikację. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wymagania, tak by osiągnąć zindywidualizowany i satysfakcjonujący efekt końcowy.

Technicy prowadzący

Witold Cajdler – technik dentystyczny, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praktykę protetyczną rozpoczął od 2006 roku. Wyspecjalizowany w zakresie wykonywania protez szkieletowych oraz wszelkiego rodzaju struktur metalowych, jak również projektowania oraz obróbki tlenku cyrkonu.

Justyna Cajdler-Kadaj – technik dentystyczny, absolwentka Szkoły Techników Dentystycznych w Łodzi. Ponad 15 lat pracy z materiałami ceramicznymi. Zajmowała czołowe miejsca w wielu konkursach protetycznych w zakresie napalania ceramiki.

Agata Turczynowicz – technik dentystyczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praktykę protetyczną rozpoczęła od 2007 roku. Wyspecjalizowana w zakresie napalania ceramiki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.